пʼятниця, 11 грудня 2009 р.

Як до Різдва незвичайний вертеп майструють

Як до Різдва незвичайний вертеп майструють  
У маленькій, але надзвичайно затишній майстерні, робота аж кипить. Художники Олена та Богдан Поліщуки, а також Юлія Поліщук та Олег Татарінов завершують незвичайний  різдвяний вертеп, що стане окрасою ІІІ Благодійного ярмарку «Від Миколая до Різдва».

Вже повністю готовий величезний зоряний дах конструкції. Він складається з двох частин. Майстри запевняють: монтуватися буде легко. Також дружня команда художників обіцяє подбати про захисну покрівлю для вертепу, аби сніг та негода не зіпсували грандіозної будівлі.
Стіни вертепу — з тематичними розписами. Малюнки наносяться поступово, акриловими фарбами. А наприкінці — готові полотна покриваються лаком. Знову ж таки — для того, щоб захистити від проникнення вологи.
Головні дійові особи імпровізованої сцени народження Христа — ще у процесі виготовлення. За словами Богдана Поліщука, основи фігур Йосифа та Марії потрібно вирізати з фанери, згодом — обклеїти пінопластом, аби фігури стали об’ємними.  Останні штрихи — це оздоблення персонажів декоративною тканиною. І, звісно, робота з обличчями героїв. Як вже повідомляв сайт svyaterizdvo.in.ua розписувати обличчя персонажів буде художниця Юлія Поліщук.
Натомість фігури царів, пастуха вже готові. Вони міцно тримаються на спеціальних підставках. Наразі не вистачає одягу, але тканини, що стануть вбранням, вже підібрані.
«Іще необхідно зробити невеликий паркан, котрий буде обрамляти будиночок і водночас слугувати певним обмеженням для живих свійських тваринок», — розповіла Олена Поліщук. Саме тварини мають оживити весь вертеп.
Перш  ніж везти вертеп до ярмаркового містечка — майстри зберуть його і перевірять надійність кріплення усіх складових частин.
Докладніше про розміри вертепу та фігур, котрі мешкатимуть у символічному будиночку ЧИТАЙТЕ ТУТ.
Художниця Юлія Поліщук
ФОТО: Максим Брусника 
Via 

Як самому виготовити / зробити вертеп? >>>

0 коментарі:

Опублікувати коментар